Atiye 1. Sezon Full Torrentli İndir

Atiye köyünde enterasan bir simge bulur ve bu simgeyi araştırmaya başlar, Zaman geçtikçe farklılıkların olduğunu farkeden atiye kendini olağan üstü olayların içinde bulur , Atiye 1. Sezon Full İzlemek İçin İndirim , TORRENTLİ İNDİR

Atiye 1. Sezon  Full Torrentli İndir

Atiye Film Açıklaması : OG Medya tarafından Onur Güvenatam’ın yaratıcılığında hayata geçirilen Atiye dizisinin baş yürütücülüğünü Özge Bağdatlıoğlu ve Jason George; yapımcılığını ise Alex Sutherland üstleniyor. Jason George ve Nuran Evren Sit’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık oturuyor.

Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan “Dünyanın Uyanışı” adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, genç ve güzel ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik hikayesini konu alıyor. Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder.

Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Anadolu topraklarından geçerek İstanbul’dan Göbeklitepe ve Nemrut’a uzanan bir hikaye anlatan dizide geçmişle gelecek, ruhsal olanla gerçek olan, keşifle dönüşüm iç içe geçiyor.

ATİYE FRAGMAN 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ATİYE 1. SEZON FUL ÜCRETSİZ  İNDİR

ATİYE ÜCRETSİZ İNDİR

İNDİR ATİYE

ATİYE 1.SEZON FUL ÜCRETSİZ TORRENTLİ İNDİR 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0