Countdown Torrentli İndir

Fragmanı izle Nereden geldiği ve kimin üreticisi olduğu bilinmeyen “Countdown” adındaki bir uygulama ücretsiz bir şekilde uygulama mağazasına düşer. Uygulamayı indirip açtıktan sonra karşınıza bir sayaç gelip size daha ne kadar yaşayacağınızı gösterir. Bir parti gecesinde Courtney adındaki bir genç arkadaşlarının gazıyla uygulamayı indir ve 3 saat zamanı kaldığını öğrenip bunu arkadaşlarına söyler.

Countdown Torrentli İndir

Countdown Torrentle İndir : Fragmanı izle Nereden geldiği ve kimin üreticisi olduğu bilinmeyen “Countdown” adındaki bir uygulama ücretsiz bir şekilde uygulama mağazasına düşer. Uygulamayı indirip açtıktan sonra karşınıza bir sayaç gelip size daha ne kadar yaşayacağınızı gösterir. Bir parti gecesinde Courtney adındaki bir genç arkadaşlarının gazıyla uygulamayı indir ve 3 saat zamanı kaldığını öğrenip bunu arkadaşlarına söyler. Ondan sonra telefonuna sözleşmeyi bozduğuna dair bir bildirim gelir. Sarhoş sevgilisi Evan ile arabaya binmek istemeyen Courtney kendi başına eve gider. Eve gittiğinde ise gizemli bir varlık onu avlar ve uygulamadaki zaman tam bittiğinde bu varlık Courtneyi öldürür. Evan ise kaza yapar ve Courtney’nin telefonundaki sayaç tam sıfırlandığında arabada Courtney’nin oturması gereken yere ağaç dalı girer. Daha sonra bu olayları öğrenip aynı duruma düşen Queen Harris adındaki bir hemşire bu varlıktan kaçıp hayatta kalmanın bir yolunu aramaya başlar. Ancak Queen diğer kişilerin aksine bu varlığı ciddiye almaktadır ve sonuna kadar da bu varlıkla savaşmaya kararlıdır.
 


Not : Tıkla İndir yazısına tıkladıktan sonra karşınıza gelecek ekran da 5 saniye bekleyiniz daha sonra sağ üst köşe de Reklamı Geç yazan yere tıklayınız.

Countdown Torrentl İndirme Linkleri

COUNTDOWN TORRENTLİNDİR

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0