Daemon Tools Torrentli İndir

Daemon Tools Torrentli İndir

Daemon Tools Kullanımı:

Daemon Tools, bilgisayar kullanıcılarının sanal bir CD veya DVD sürücüsü emülatörüne ihtiyaç duyduğunda akla ilk gelen isimlerin zirvesinde yer alıyor. Düşük boyutu ve kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra kişisel bilgisayar kullanıcıları için özel bir ücretsiz sürümle yayınlanan Daemon Tools hiç kuşkusuz bu alanda üretilmiş en iyi yazılım.

Daemon Tools’un basit kurulum işlemini tamamladıktan hemen sonra yazılımın aktif olarak çalışabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra program içerisinden dörde kadar farklı sanal sürücüler oluşturabiliyor ve elinizdeki ISO yansımalarını bu emülatör sayesinde çalıştırabiliyorsunuz.

Daemon Tools

Sürekli ISO dosyalarını kullanmak için CD ve DVD heba etme derdinden bizleri kurtaran Deamon Tools ayrıca istediğimiz medya dosyalarının ISO kalıplarını oluşturmamıza da yardımcı oluyor. Deamon Tools’u kullanmak her ne kadar ilk aşamada birçok kullanıcı için farklı nedenlerden dolayı cazip görünmüyor olsa da sanal CD ve DVD’nin gerçek CD ve DVD’ye oranla hızını gördüğümüzde herkesin fikrinin değişebileceği aşikardır.

Daemon Tools zaman kaybınızı en aza indiriyor ve güvenli şekilde ISO kalıp dosyaları başta olmak üzere sayısız sanal CD ve DVD imaj dosyasının çalıştırılmasını sağlıyor. Daemon Tools’un ücretsiz (lite) sürümünden hariç ücretli ve profesyonel kullanıcılara hitap eden Pro ile Advanced isimli iki farklı sürümü daha bulunuyor.

Bu sürümlerle DVD HD ve Blu-Ray sürücüleri veya kalıp dosyalarını oluşturma gibi işlevlerinden faydalanabiliyoruz. Yine de kişisel kullanıcılar için Lite sürümünün de fazlasıyla yeterli ve tatminkar bir deneyim sunacağı aşikar.

Daemon Tools İndir

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0