ISO to USB İndir

ISO to USB Program`ı ile birlikde iso olarak indirmiş oldugunuz yazılım uygulama vb. tüm uygulama ve iso dosyalarını kolaylıkla

ISO to USB  İndir

ISO to USB Program`ı  ile birlikde iso olarak indirmiş oldugunuz yazılım uygulama vb. tüm uygulama ve iso  dosyalarını kolaylıkla USB dosyanıza yaza bilicek ve istediğiniz zaman güvenli bir şekilde işlem yapa biliceksiniz.   

   ISO Programlarının  USB` aygıtına  yüklemeleri ve yazılmaları için bir den fazla program ola bile günümüz  ISO dosyasını en güvenilir ve kaliteli bir şekilde yazma işlemini hızli bir yol ile yapan ISO to USB programını kolayca indirip kullana bilirsiniz .  

   ISO to USB Kurulum Aşamaları : 

Program Bilgileri

ISO to USB, ISO görüntü dosyasını doğrudan USB sürücülere yazabilen ücretsiz ve küçük bir yazılımdır, bu USB sürücüler USB flash sürücüler, bellek çubukları ve diğer USB depolama aygıtlarını içerir, ayrıca Windows işletim sistemleri ile önyüklenebilir bir USB disk oluşturmayı da destekler. Ücretsiz.Tam boyutlu ekran görüntüsünü görüntülemek için resme tıklayın.

İndirmek

Yazılım lisansı ücretsizdir, kullanmaktan çekinmeyin, ancak bunu kendi sorumluluğunuzdadır.
dosya indirme
Bir dosya aynasından alın

ISO'YU USB disklere kolayca yazın

ISO görüntü dosyası, CD/DVD disklerinin popüler bir görüntüsüdür, bir ISO dosyası diskteki tüm içeriği içerebilir, bu yazılım bu ISO dosyalarını bir USB flash diske kolayca yazabilir, taşımayı ve kullanmayı kolaylaştırır. Programın arayüzü çok basit, sadece yazmak istediğiniz ISO dosyasını ve hedef USB sürücüsünü seçmeniz gerekiyor, ardından "yaz" düğmesine tıklayın, Tüm ISO görüntü verilerini içeren bir USB disk oluşturulacak. Herhangi bir karmaşık ayar yok, kullanımı çok kolay.

Önyüklenebilir USB flash diskler

Bu yazılım şu anda sadece Windows önyüklenebilir diski destekliyor, hem BOOTMGR hem de NTLDR Önyükleme Modu ile çalışabilir, FAT, FAT32, exFAT veya NTFS dosya sistemi ile USB disk oluşturabilir. (Önyüklenebilir bir USB disk yaparken, FAT32 dosya sistemini seçmenizi öneririz.)

Bu program Win8/Win7 PE ve WinXP PE önyüklenebilir ISO görüntü dosyaları ile test edilmiştir, iyi çalışabilir, oluşturulan USB disk normalde bilgisayarları önyükleyebilir. Makinelerin sadece küçük bir kısmı Win8/Win7'yi önyükleyebilir, ancak winxp'yi önyükleyemez, bu makineler "NTLDR eksik" gösterecektir, bu sorun için şu anda iyi bir çözüm yoktur.

Önyüklenebilir USB disk oluşturma başarısız olursa, bazen USB disk kullanılamaz hale gelir, kurtarmak için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz:
  1. USB diskinizi takın.
    (a) Win8 için, hızlı erişim menüsünü açmak için "Windows tuşu" + X tuşlarına birlikte basın, "Disk Yönetimi"ni seçin. (Veya, Windows 8.1'den, kullanıcılar bu hızlı erişim menüsünü getirmek için Başlat düğmesine sağ tıklayabilir).
    (b) Win7/Vista için "Başlat" ı tıklayın ve ardından "Sistem ve Güvenlik" bölümünde "Denetim Masası" nı tıklayın, "Yönetimsel Araçlar" ı tıklayın ve ardından "Bilgisayar Yönetimi"ni çift tıklayın. "Bilgisayar Yönetimi" konsol ağacında, "depolama" yı genişletin, "Disk Yönetimi"ni tıklayın.
    (C) WinXP için "Başlat" ı tıklayın ve ardından "performans ve Bakım" bölümünde "Denetim Masası" nı tıklayın, "Yönetimsel Araçlar" ı tıklayın ve ardından "Bilgisayar Yönetimi"ni çift tıklayın. "Bilgisayar Yönetimi" konsol ağacında, "depolama" yı genişletin, "Disk Yönetimi"ni tıklayın.
  2. "Disk Yönetimi "nde, USB diskinizi (ayrılmamış alan) sağ tıklayın ve ardından" Yeni basit birim "i tıklayın," yeni basit birim Sihirbazı " adım adım görünmelidir.

           ISO TO USB İNDİR 

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0