R.B.I. BASEBALL 21 Torrentli İndir

RBI Baseball 2021’in geliştiricileri bu yılki oyunun kapak yıldızını açıkladı. RBI Baseball 2021 Torrentli indir olarak sizler için kolay kurulumu ve türkçe pack ile sizlere sunuyoruz .

R.B.I. BASEBALL 21 Torrentli İndir

R.B.I. BASEBALL 21 Torrentli İndir  :

2021 MLB sezonunun başlangıcı hızla yaklaşıyor ve bunun öncesinde, RBI Baseball 2021’in geliştiricileri bu yılki oyunun kapak yıldızını açıkladı.

Chicago White Sox’tan Tim Anderson bu yılki maçın kapağında yer alacak. Anderson, RBI Beyzbol serisinin kapağında yer alan ilk White Sox oyuncusu.

Anderson, .322 vuruş ortalaması ve 45 koşu ve 67 vuruş gibi diğer çarpıcı istatistiklerle 2019 AL vuruş şampiyonuydu.

RBI Beyzbol, Major League Baseball tarafından dahili olarak geliştirilen, arcade tarzı, uygun fiyatlı bir beyzbol serisidir. 2021’in yeni oyunu, MLB Network’ten Fran Charles’ın oynadığı oyun yorumu, bir oyuncu yaratma modu ve gün boyunca değişen ışığı gösteren yeni çevresel etkiler.

Anderson bir sürümde “Bir çok çocuk gibi, video oyunları oynayarak büyüdüm,” dedi. “Dışarıya top oynamak için çıkamadığımda veya kötü hava koşullarımız olduğunda, bu arkadaşlarımla eğlenme ve bazı fanteziler yaşama zamanıydı. Ve her yıl kapakta kimin olduğunu görmek her zaman harikaydı – bunlar olmak istediğim adamlar. Şimdi kendimi RBI 21’in kapağında görmek gerçekten bir rüyanın gerçek bir parçası. Umarım çocuklar benim fotoğrafımı kapakta görür ve bunu da yapabileceklerini fark eder. kendilerine inanmak, hayallerini takip etmek ve üzerinde çalışmak. “

RBI Baseball 21’in film müziği de duyuruldu ve All Time Low, American Authors ve Justin Bieber gibi çeşitli ünlü grupların ve sanatçıların başlık şarkılarını içeriyor.

RBI Baseball 21, Mart ayında PS4, Xbox ve Nintendo Switch için piyasaya çıktı; Oyunun bir mobil versiyonu da işin içinde.

Beyzbol video oyunlarıyla ilgili diğer bir haberde, Major League Baseball’un The Show serisi için Sony ile olan münhasırlık anlaşması sona eriyor ve franchise’ın potansiyel olarak 2021’den itibaren diğer platformlarda görünmesinin önünü açıyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 

Platform: PC

Boyut: 9.2 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 16 Mar 2021

Dil: İngilizce-Türkçe 

R.B.I. BASEBALL 21 Torrentli İndir 

Türkçe indir 

R.B.I. BASEBALL 21 Torrentli İndir  

TIKLA İNDİR

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0