Red Dead Redemption 2 Torrent İndir

Red Dead Redemption 2  oyunun hikaye modu vahşi batının ölmekte olan günlerini anlatıyor diyebiliriz. Kapitalizm, yerli insanların kaynaklarını sömürüyor. Yerli Amerikalılar, “medeniyet”

Red Dead Redemption 2 Torrent İndir

Red Dead Redemption 2 Torrent İndir  Red Dead Redemption 2
 oyunun hikaye modu vahşi batının ölmekte olan günlerini anlatıyor diyebiliriz. Kapitalizm, yerli insanların kaynaklarını sömürüyor. Yerli Amerikalılar, “medeniyet” ve ticarete yol açmak için ovalardan sürülüyor. Ormanlar kereste için yıkılıyor, tepeler kömür için yok ediliyor ve Morgan’ın seçtiği aile her şeyin ortasında kalıyor, kaçmaya, asimile olmaya veya şiddetli protestolarla karşılık vermeye zorlanıyor. Görevler genellikle heyecan verici aksiyon sekansları veya çiftlik işçiliği ve ticaretinin hipnotize edici şekilde sıradandır ancak ara sahneler, uzun soluklu animasyonlar ve mükemmel performanslarla doludur. Yan görevler, mini oyunlar, küçük etkinlikler ve rastgele dünya olayları gibidir. Bu  karmaşın kurguların içerisinde biz  kullanıcı ve oyuncular için akıl alması zor aksiyonlar ve gerilim dolu dakikalar sunmaktadır .Red Dead Redemption 2 BİLGİLENDİRME


İndirme Türü : TORRENT

Dosya Türü : İso

Boyut : 109 GB


Red Dead Redemption 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri


Windows Versiyonu: Windows 7 SP1 (6.1.7601) | 8 | 8.1 | 10 ve sadece x64 işlemci mimarisi.

CPU: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300 ve üstü

Ram: 8 GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2GB veya AMD Radeon R9 280 3GB ve üstü

DirectX: 11

Depolama Alanı: 120 – 150 GB

 

 

 

Not : Tıkla İndir yazısına tıkladıktan sonra karşınıza gelecek ekran da 5 saniye bekleyiniz daha sonra sağ üst köşe de Reklamı Geç yazan yere tıklayınız. 

Red Dead Redemption 2 Full İndirme Linkleri

 

Red Dead Redemption 2 İndir

 

Tıkla İndir

 

Red Dead Redemption 2 Crack İndirme Linkleri

 

Red Dead Redemption 2 Crack

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0