Windows 7 Full İndir

windows 7 full turkce indir,windows 7 full indir ,Windows 7 Nedir? Windows 7, Microsoft firmasının geliştirip yayımladığı işletim sistemidir. Masaüstü, laptop ve tablet bilgisayarda kullanılmak üzere gelişti..

Windows 7 Full İndir

Windows 7 Nedir? Ne İşe Yarar Ne Zaman  Kullanıcıya Sunulmuştur Ufak Bir Bilgilenelim . 
Windows 7, Microsoft firmasının geliştirip yayımladığı işletim sistemidir. Masaüstü, laptop ve tablet bilgisayarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. İlk olarak 22 Temmuz 2009 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Performans
Microsoft’un bir önceki işletim sistemi olan Windows Vista’ya göre daha hızlı bir işletim sistemi deneyimi sunar. Bilgisayarı açmak, kapatmak, uygulamalar arasında geçiş yapmak ve benzeri işlemleri daha hızlı yapmanızı sağlar.

Güvenlik
Önceki Windows sürümlerine göre birçok açıdan daha güvenli bir işletim sistemi deneyimi sağlar. En önemli yeniliklerden biri olan BitLocker yazılımı, şifreleme yaparak verilerinizi koruma altına almanızı sağlar.

Uyumluluk
Dahili uyumluluk fonksiyonları sayesinde, Windows Vista, XP ve daha önceki işletim sistemleri için geliştirilmiş olan yazılımları da çalıştırabilmenizi sağlar.

 Microsoft Windows 7 İle Yeni Bir Çagın Kapılarını Açarak Kendileri Ve Kullanıcalar İçin  Büyük Bir Adım Atmış Oldular. 


Windows 7 BİLGİLENDİRME

İndirme Türü : Pc

Dosya Türü : CPY 

Boyut : 38 GB

Çıkış Tarihi : 15 Eyl 2020

Not : Tamamen Full sürümdür sadece iso kalıbını cd ye yazdırarak veya flas kullanarak  kurulum yapabilirsiniz. İSo doyasaını flas`a yazmak için sitemizden programı kolaylıkla indirip yükyele bilirsiniz .

ISO TO USB  Tılayarak Kolayca Edine bilirsiniz ücretsiz bir şekilde 

Windows 7 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 1.0 GHz ve Üzeri

Bellek: 2 GB ve Üzeri

Ekran Kartı: WDDM 1.0 & DX9 ve Üzeri

Disk Alanı: 20 GB ve Üzeri

Windows 7 İndirme Linkleri

WİNDOWS 7 FULL İNDİR 

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0